Sztum -> Katalog Firm ->

Dom i Ogród Sztum


 

Strona: 1 z 1
Przyleśne 57, 82-400 Czernin
tel. (55) 277-52-17
Dom i Ogród Sztum - F.P.H.U. Ka-Ma

Strona: 1 z 1

Artykuły gospodarstwa domowego oraz sprzęt RTV - trudno wyobrazić sobie bez nich życie. Pierwsze pomagają nam w utrzymaniu porządku w naszych domach ogrodach, a drugie umilają nam czas wolny.
Zakładka zaprezentuje Państwu firmy, które zajmują się profesjonalnie aranżacją wnętrz.
Znajdą tu Państwo firmy zajmujące się wykonywaniem bram i ogrodzeń według swoich projektów jak też według projektu klienta. Dzięki tym usługom Twój dom nabierze zupełnie innego wyglądu.
W tym dziale znajdują się adresy firm, które zajmują się instalacją i naprawą hydrauliki. Usługi dla firm i dla osób prywatnych tj. przeróbki instalacji, przepychanie rur kanalizacyjnych i inne.
W tej zakładce znajdziesz adresy zakładów kominiarskich, które oferują pełen zakres działań kominiarskich, dzięki którym będziesz mógł czuć się bezpiecznie we własnym domu.
W tej zakładce znajdują się firmy, których głównym celem jest wykonanie najwyższej jakości drzwi i okien oraz zapewnienie nam bezpieczeństwa wygody jak i estetyki naszych domostw i miejsc pracy.
W tej zakładce znajdziecie adresy firm które oferują duży wybór rolet i żaluzji. Sprzedaż, montaż profesjonalne doradztwo i obsługa.
Jeśli planujesz odświeżyć wnętrze swojego mieszkania pod tymi adresami znajdziesz sklepy meblowe i kupisz różnego rodzaju: kanapy, fotele, sofy, komplety wypoczynkowe, meble kuchenne i inne.
Znajdziesz tu adresy sklepów dla działki i ogrodu oferujące szeroką gamę roślin ozdobnych, meble ogrodowe, narzędzia ogrodnicze, figury ogrodowe, rośliny ,drzewka ozdobne i inne.
W tej zakładce dostępne są adresy firm zajmujących się dystrybucją opału między innymi : węgiel, drewno, brykiet torfowy, brykiet opałowy i inne.
Znajdziecie tu firmy cieszące się zaufaniem wielu instytucji i ludzi prywatnych. Te firmy ogrodnicze na pewno spełnią wasze oczekiwania. Zaprojektują i wykonają m.in. oczka wodne czy ogrody skalne.
Wszyscy chcemy mieć piękne czyste i modne domy w tych sklepach znajdziecie wszystkie najpotrzebniejsze artykuły do domu i ogrodu: wyposażenie , akcesoria, dekoracje, środki czystości.

NA MAPIE KATEGORIA DOM I OGRÓD W SZTUMIE
Dom i Ogród Sztum - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Dom i Ogród z Sztumu jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych