Sztum -> Katalog Firm ->

Nauka Sztum


 

Strona: 1 z 1
Reja 12, 82-400 Sztum
tel. (55) 277-24-08
Liceum Medyczne w Sztumie istniało w latach 1960 -1996. Przez 36 lat swojej działalności szkoła wykształciła 1568 ...
Nauka Sztum - Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych

Strona: 1 z 1

W bibliotece możesz za darmo wypożyczyć interesującą Cię książkę bądź materiały źródłowe potrzebne do pracy, natomiast w czytelni możesz poczytać i pouczyć się w ciszy i spokoju.
W dzisiejszych czasach wykształcenie to podstawa, bowiem niemal w każdym zawodzie wymagane są jakieś umiejętności. Tu znajdziesz adresy firm które pomogą Ci je zdobyć.
Są coraz częstszą metodą pozyskiwania wiedzy oraz poszerzania już obecnej. Pod tymi adresami znajdziecie pomoc dla swoich dzieci jak i dla siebie.
W tym miejscu zakupić możemy wszystkie interesujące nas książki tj. podręczniki, naukowe, ekonomiczne, romanse i inne. W tej zakładce znajdą Państwo wszystkie potrzebne dane i adresy.
Planujesz wyjazd za granicę? Przygotowujesz się do matury bądź innego egzaminu z języka obcego? Chcesz poszerzyć swoje umiejętności aby znaleźć lepszą pracę? Tu znajdziecie adresy szkół językowych.
Pod tymi adresami znajdują się ośrodki które mają za zadanie zapewnić młodzieży: opiekę i wychowanie, resocjalizację, możliwość leczenia uzależnień, zdobycie kwalifikacji zawodowych.
W tej zakładce znajdziecie adresy różnego rodzaju poradni m. in. poradnie psychologiczne, poradnie językowe, poradnie pedagogiczne i inne.
W tej zakładce znajdziesz adresy ośrodków szkolenia kierowców zapewniających najwyższy poziom nauczania, doskonale wykwalifikowaną i zawsze służącą pomocą Kadrę Instruktorów.
Tu znajdziesz adresy przedszkoli państwowych i prywatnych w których twój maluszek pod baczną opieką, będzie mógł bawić się i rozwijać swoje zdolności i zainteresowania.
Do obowiązków pracodawcy należy przeszkolenie pracownika w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy przed dopuszczeniem go do pracy. Pod tymi adresami znajdziecie firmy zajmujące się tego typu szkoleniami.
Jeśli chcesz wyszkolić swoich pracowników lub siebie to trafiłeś we właściwe miejsce. W zakładce znajdziesz firmy organizujące różnego rodzaju kursy i szkolenia.
Kolejny krok nauczania po szkole podstawowej. Tu już nasz potomek może bardziej rozwinąć skrzydła - nowa klasa, nowi nauczyciele, większe możliwości. Wszystkie adresy i kontakty dostępne są w tej zakładce.
Pierwsza szkoła jest bardzo ważna dla naszych dzieci. Pod zamieszczonymi w tej zakładce adresami, znajdziesz taką w której Twoje dzieci będą mogły rozpocząć nauczanie początkowe.
Pragniesz zdobyć wiedzę i umiejętności, które zapewnią Ci wymarzoną prace? Umożliwi Ci to tylko szkoła policealna, tu znajdziesz wszystkie informacje i adresy szkoły o kierunku który Cie interesuje.
Już na tym poziomie nauczania Twoje dziecko może wybrać szkołę o konkretnym profilu bądź jeśli jest jeszcze nie zdecydowane może uczęszczać do szkoły ogólnokształcącej.

Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych
Super szkoła
Zajęcia dodatkowe: 4
Wyposażenie: 5
Bezpieczeństwo: 5
Poziom nauczania: 6
Ocena ogólna: 5
Średnia ocena: 5.0
Ukończyłem tą szkołę jako masażysta, jest super, polecam wszystkim! :)
Piotr (mężczyzna, wiek: 35)
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: 2014

NA MAPIE KATEGORIA NAUKA W SZTUMIE
Nauka Sztum - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Nauka z Sztumu jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych