Sztum -> Katalog Firm ->

Sport i Rekreacja Sztum


 

aktualnie brak ogłoszeń

aktualnie brak ogłoszeń

Basen , park linowy, tenis ziemny, paintball, lodowisko i inne miejsca gdzie możemy spędzić aktywnie czas, znajdziemy pod adresami dostępnymi w tej zakładce.
Gdy chcesz wyjechać na wycieczkę swojego życia to nie czekaj. Sprawdź i wybierz wyjątkową ofertę właśnie dla Ciebie. Pod tymi adresami znajdują się adresy biur podróży z tanimi i ekskluzywnymi ofertami.
W tej kategorii znajdą Państwo wszystkie przydatne informacje turystyczne o naszym pięknym mieście jakim jest Sztum. Znajdą tutaj Państwo również wszelkiego rodzaju pamiątki.
W tej zakładce znajdą Państwo adresy ośrodków jeździeckich z doświadczonymi instruktorami. Wszyscy lubiący konie i chcący zbliżyć się z naturą będą zadowoleni z pobytu w tych stadninach.
Aikido, siatkówka, trójbój siłowy, piłka nożna i inne dyscypliny sportowe. Ty i twoja rodzina w aktywny sposób może spędzać razem czas. Zdrowy styl życia praktycznie staje się już modą.
Nie potrafisz pływać ? Nie martw się - tutaj znajdziesz wykwalifikowany personel, który szybko i sprawnie nauczy każdego pływać - także Ciebie.
W tej podkategorii znajdziemy obiekty sportowe.
Tutaj znajdziemy place zabaw dla dzieci i różne inne ciekawe miejsca.
Przebita dętka, pęknięta żyłka w rakiecie tenisowej ? Te i inne usterki profesjonalnie, szybko i sprawnie naprawisz pod dostępnymi tu adresami.
Zacząłeś uprawiać nowy sport lub trenujesz już przez dłuższy czas, a może chcesz zainspirować swoje dziecko, męża czy żonę do ćwiczeń ? Pod tymi adresami kupisz i uzyskasz pomoc.

NA MAPIE KATEGORIA SPORT I REKREACJA W SZTUMIE
Sport i Rekreacja Sztum - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Sport i Rekreacja z Sztumu jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2020
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych